Na tomto místě najdete nejdůležitější informace a novinky.


Vážení sportovci, drazí fanoušci a majitelé rottweilerů, milí přátelé!

Je mi obrovskou ctí a potěšením moci vás všechny jménem Rottweiler klubu České republiky (RKČR) pozvat na Mistrovsví světa IFR v kategoriích IGP a IFH, které bude hostit jihočeské město Jindřichův Hradec ve dnech 16.–21. října 2023. Slavnostní zahájení proběhne v úterý 18. října a v pondělí 16. října kongres delegátů IFR.

Chovu rottweilerů se věnuji více než 30 let. Jsem majitelem chovatelské stanice Terezský dvůr. Mým cílem vždy byli zdraví psi s výborným exteriérem a vyrovnanou povahou. Kromě chovu jsem také mezinárodní rozhodčí exteriéru plemene rottweiler.

To, že jsou rottweileři pracovní psi, a to jak precizní stopaři, tak neohrožení obránci, nám dokazuje každé Mistrovství světa IFR. Přeji jménem celého předsednictva RKČR všem závodníkům, aby se jim na závodě povedlo zúročit svou práci, předvedli výkony přesně podle svých představ – a také aby jim nechybělo tolik potřebné pověstné štěstí.

Jménem pořadatelského týmu mohu slíbit, že uděláme vše pro to, abychom si společné dny užili a mistrovství proběhlo ve všech ohledech férově, profesionálně, ale stejně tak i v přátelské atmosféře.

Těšíme se na vás, jménem pořadatelů

Karel Frank, předseda RKČR a vedoucí MS IFR 2023